| ItIsAlright a întrebat:

Vreau sa stiu urgent daca in H&M sau New Yorker se gasesc tricouri cu NIRVANA! Nu vreau sa imi spuneti daca ati vazut acum cateva luni, ci daca recent stiti ca sunt. Macar la New Yorker pentru ca la h&m am intrebat si nu erau dar sunt doua magazine de acest fel in oras asa ca orice stiti e bine venit.

4 răspunsuri:
| rocket1204 a răspuns:

Buna! Am fost acum 4 zile si nu am vazut. Te sfatuiesc sa cauti magazine care vand articole vestimentare cu diverse trupe muzicale. Un exemplu este www.rock4u.ro

| ItIsAlright explică (pentru rocket1204):

Da, adineauri am aflat ca nu se gaseste. Inainte era. Ok, mersi

| rocket1204 a răspuns (pentru ItIsAlright):

Cu placere! Fundita? ^_^

| ZaraZiggy a răspuns:

Buna! Te-as sfatuii sa intri in magazine rock ca sa poti gasi asa ceva! Pup!