| zone3 a întrebat:

Vreau sami imprim un tricou... Dar in mod normal cand scoate poza, ea e patrata. Am o poza cu un text. S-ar putea sa scoata doar literele rand pe rand? Si cam cat ar costa. (Arad.)

2 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Da, tati. In Arad gasesti in zona Miorita un magazin foarte bun de imprimat. Serigrafie din aia de calitate. Iti scoate textu frumos pe tricou numa sa le dai tricoul (sa fie 100% bumbac). Costa in jur de 50 de lei (asta maxim zic eu) si depinde probabil de model, dar e de calitate si da, iti scoate textul frumos doar literele nu iti imprima toata imaginea cum fac alea din mall.

Răspuns utilizator avertizat