| mikilaina a întrebat:

Vreau si eu opinia voastra... sa vad daca gandesc ca majoritatea oamenilor/consumatorilor.
A aparut o noua aplicatie pe piata - Bringo. http://bringo.ro/
Dupa parere mea nu va functiona deoarece la noi oamenii sunt obisnuiti sa faca cumparaturile din magazine, sa vad ei produsele, sa puna mana pe ei. Vorbind cu alte persoane zic ca aplicatia este foarte utila fiindca ofera timp liber, te scapa de un stres si uneori de activitati inconfortabile (de exemplu sa te duci la cumparaturi pe ploaie, sau o mama cu bebelus o ajuta sa nu se mai puna pe drumuri pana la farmacie etc.). Care este opinia voastra?

1 răspuns:
| Peridava a răspuns:

Putin mai jos este o intrebare unde, disperata, fata ne intreaba daca va primi miine hainele. Comanda facuta azi, miine vrea sa le imbrace. Ti se pre ca nu este stresata? Si mai este si riscul (tot pe aici citit) sa iti vina alta marime, culoare, calitate, etc.