| N3cunoscuTu a întrebat:

Salut.Care este opinia voastra in legatura cu,, revolutia" de la Piata Universitatii?happy!

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Se zbat degeaba, ce sa faca sa vina alde Antonescu si cu Ponta in spatele carora sunt iar Mitrea, Nastase, Hrebengiuc...si alti mancatori de care de la revolutie nu scapam de ei? Asta e schimbrea? Nu le e rusine si la aia sa protesteze? toti sunt niste nemernici, ar trebui sa se faca un amandament la legea alegerilor sa nu mai candideze niciunul care are mai mult de 2 mandate de parlamentari, sa se duca planet toti bosorogii si snaparii!

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Deja cand sunt numai 100 de persoane in strada devine jenant...

| Urzi23 a răspuns:

Unii se duc din convingere,altii se duc sa mai cistige un ban,acum proportia nu am de unde sa o stiu, cert este ca tooooooti cei care se bat cu caramida in piept au dus tara de ripa, ma refer la politicieni.