| troleibuz a întrebat:

Care e cea mai utila aplicatie pentru voi?

5 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

WhatsApp cred ca folosesc cel mai des.

| oglindasultanului a răspuns:

O companie care le are pe toate, ar fi utila, dar acela e un tiran. Cred ca browser e cel mai util pentru desktop rolling on the floor. Nu prea am idei sau nici un chef de astea, sunt cam paralela.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google Chrome, YouTube şi WhatsApp.

Nu există una "cea mai utilă" ci există "cea mai utilă pentru anumite domenii".
Pentru călătorii folosesc - Tripadvisor - recomandări cazări, restaurante, obiective turistice, MAPS.ME - pentru hărţi offline, Airbnb - pentru cazări, XE Currency - pentru curs valutar rapid şi aplicaţia de transport în comun din ţara/oraşul respectiv.
Pentru comunicare - WhatsApp, Telegram.
Pentru scanare - FineScanner Pro, Notebloc.
Pentru studiu de limbă străină - Memrise.
Pentru jucat ceva - Lichess.
Pentru muzică - Rock FM, YouTube Vanced, Spotify.
Pentru editare foto - Snapseed.
Pentru preluare articole pe care să le citesc mai târziu - Instapaper şi Pocket.
Pentru înregistrare apeluri audio - Cube ACR.
Pentru podcasturi - TED, Pocket Casts.
Pentru sectorul financiar - aplicaţia de Homebank, Investing.
Pentru e-mail - ProtonMail.
Pentru manager parole - Bitwarden.
Pentru eliminarea luminii albastre - Twilight.
Pentru citit - Moon+ Reader, Researcher, Refind.
Browser - Brave.
Pentru meditat - Medito.
Sunt multe, depinde în ce sector îşi are utilitatea respectiva aplicaţie.
Dacă ar fi să aleg doar una ar fi browserul.

| Vasile2003 a răspuns:

Netflix laughing)