| radcasian a întrebat:

Ziceti-mi un telefon bun cu touch screen si pretul cat se poate de mic preferabil intre 400-500 Ron.

4 răspunsuri:
| SunShine a răspuns:

Lg Kp 501
Este simplu dar foarte simpatic. Touchscreen-ul este foarte bun.Deci intr-un cuvant LG KP501 face toti banii e bun din toate punctele de vedere. Multi zic ca are probleme cu restartul! Asta se intampla la LG KP500... dar la 501 s-a remediat problema... Si in plus net-ul merge bine! Este in jur de 449 lei.
Pa, pa
Miihahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am LG gt405, merita, bateria la mine tine 2 saptamani(daca nu il folosesc), 1 saptamana(daca ma mai joc din cand in cand, mai ascult muzica etc.).Il recomand!
Costa aproximativ 470 de lei, daca vrei ceva mai ieftin ia Samsung corby(si acesta rezista, stiu un prieten care il scapa pe jos si inca mai merge si nu e zgariat).Dar eu recomand LG gt405.
Alegerea e a ta big grin
Sper ca te-am ajutat.
Noapte buna!
Bafta!

| Bibbi1507 a răspuns:

Eu am Samsung Corby si sunt foarte multumita de el.Este foarte rezistent.L-am scapat pe jos de nenumarate ori si nu a patit nimic.Pretul la abonament este de 3-4 milioane.