| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon cu touch screen sa-mi iau ?!(preferabil htc,samsung)

5 răspunsuri:
| oanabuysomeweed a răspuns:

LG are sora-mea si este bunwinking

| AaNdYy a răspuns:

Eu am un HTC Sensation z710e si sunt foarte multumit de el... Pana acum nu am avut nici o problema de soft... touchscreenul merge perfect, sonorul se aude super bine.

In plus la sfarsitul lui Martie se va updata la cea mai noua versiune android... Android4.0 Ice Cream Sandwich

Daca vrei mai multe detalii despre acest telefon iti dau un link:
http://www.gsmarena.com/htc_sensation-3875.php

Foarte bune sunt si HTC Sensation XE si XL...

| MuscaNeagra a răspuns:

Incearca un galaxy, sau de preferabil ceva care daca se izbeste de pamant sa nu se sparga. the only idea.

| rhadan a răspuns:

Iphone4

| Mia98 a răspuns:

Htc sunt foarte multumita te el big grin