| Ald527893 a întrebat:

Zilele următoare as vrea sa fac un retur pe site-ul H&M si as dori sa nu primesc banii deoarece nu am un cont bancar, in schimb as vrea alta marime (comanda de blugi).
Ar fi posibila aceasta opțiune?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca te duci in magazin, dupa cum cred ca ti-am mai spus de vreo 3 ori, se poate. Online scrie destul de clar cum se fac retururile pe site la ei

"În cazul în care comanda a fost achitată cu cardul, rambursarea va fi efectuată pe cardul de credit pe care l-ați utilizat la momentul achiziției.

În cazul rambursării celor achitate prin metoda Numerar la livrare trebuie să ne comunicați coordonatele dumneavoastră bancare în format IBAN în profilul dumneavoastră pe hm.com."

| Lioana a răspuns:

Da. Se poate. Mergi la magazin si schimba blugii.