| PogChamp a întrebat:

Ziua buna tuturor.
Imi poate recomanda si mie cineva un stilou bun ce nu deranjeaza degetele si scrie fara scurgeri? Am avut un stilou Reynolds din anul 2000 si m-a servit loial peste un deceniu insa l-am lasat la bunici datorita uzurii excesive pe care acesta a indurat-o.

Multumesc.

3 răspunsuri:
| Valentinaldoilea a răspuns:

Daca mai gasesti la colectionari stilourile vechi chinezesti (alea de dinainte de 89 cu penita de aur).

| spidermannaruto123 a răspuns:

Ei bine sunt Parker, Lemy, mondegreppa, watermann.Eu am unul Lemy si sunt multumit de el. Funda te rog.

| spidermannaruto123 a răspuns (pentru Valentinaldoilea):

Greu de gasit totusi... dar de valoare...