| mocanassorinas a întrebat:

Am auzit că poți face bani pe net si vreau sa stiu daca este ceva ce incredere? Stie cineva de așa ceva? Dacă da, spuneți și mie site-ul dau funda celui mai bun raspuns.

5 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Poti face bani si in alte moduri, multe alte moduri. Doar ca trebuie sa fii foarte bun la unele chestii, gen PhotoShop, programare, script-uri, etc. Astia care spun ca nu poti face, nu au reusit sa faca fara net un leu, d-apoi fara sa ridice un deget.

| Ora de net a răspuns:

Buna Sorin,

Poti castiga bani daca ai anumite competente digitale (ex. programare, realizare de websituri, editare in Photoshop) - te incurajam sa te specializezi in asta daca esti pasionat.

Daca gasesti insa situri care iti promit castiguri financiare rapide cu minim efort, acelea sunt cel mai probabil inselaciuni si nu ar trebui sa iti pierzi timpul cu ele.

| Muwz a răspuns:

E vrajeala. Daca devii vlogger si ai milioane de vizualizari pe Youtube, atunci da, vei castiga bani. Sau creezi tu videoclipuri, nu neaparat sa devii vlogger, deja sunt multi si nu-si au rostul. Toti prepubertarii care vor sa iti dea sfaturi sau sa iti vorbeasca despre tehnologie. In concluzie, nu prea poti sa faci bani pe net.

| WhOo a răspuns:

Apucate de video chat laughing), asta cred ca e singura solutie sa faci bani pe net laughing

| Em4nuel0Emmy a răspuns:

Poti face bani doar daca esti vlogger pe Youtube, altfel nu poti. Sunt false.