| xbastanu a întrebat:

Cați bani poți face din youtube la 1000 views (de exemplu)?
Care ar fi cel mai bun partener youtube? Multi zic ca fullscreen dar nu stiu ce sa zic... Vreau sa îmi spuneți părerea voastră...
Ofer funda celui mai bun raspuns.

1 răspuns:
| jumbobadboy a răspuns:

Am un prieten care s-a apucat de Youtube, din cate stiu la 1000 views primeste 1 $ e la inceput.A facut si el un parteneriat.Dar momentan trebuie sa adune aboonati ca sa pota primi bani.Are cam 150 videouri, despre gaming si abia a facut 50 $ de pe youtube laughing imediat are 1000 de aboati si lucrurile o sa mearga mai bine