| anonim_4396 a întrebat:

Am un site si vreau sa intre multi pe el, ce sa fac, pe unde sa reclamez siteul, fara a investi bani... funda celui mai EXTRAORDINAR raspuns tongue

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Foarte bine ca nu ai pus site-ul aici, pentru ca asta nu-i un site de reclame.
Pai, daca site-ul merita vizitat, poti incepe prin a face si video-uri pe youtube, in care sa-ti prezinti site-ul, sa faci cateva chestii prin pc-ul tau, etc.
Poti avea de asemenea si o pagina de facebook dedicata site-ului, pe care poti posta 10% din ce postezi pe site, astfel incat lumea sa intre mai mult pe site, dar sa afle ce postezi tu de pe facebook.
Poti incepe si pe twiter.
Dar trebuie sa ai rabdare, nu ajungi foarte repede popular daca nu faci ceva sa placa lumii.
Si cum lumea e destul de proasta... cam rau cuvantul, sa zicem mai putin inteligenta, nu accepta orice. Oamenii vor mai nou ceva care sa-i amuze, ceva amuzant, ceva simplu, nici decum complicat, ca lectura, sau chestii care-i plictisesc, asa ca ai grija ce postezi daca vrei sa devii repede popularwinking

6 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Ai putea sa il distribuii pe facebook si alte retele de socializare. Il trimiti pe messenger prietenilor, si le spui sa trimita si ei mai departe, sau ai putea sa intri pe chat-uri romanesti, si sa faci reclama acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il reclamezi la reclamatii.laughing
ii faci reclama pe orice site posibil, trebuie sa pui numa linkuri ca toata lumea o sa fie curioasa sa vada ce e acolo si o sa dea click.

| ICEbalI a răspuns:

Il distribui pe messenger, skype, facebook, sau unde ai majoritatea prietenilor. se poate si prin youtube daca faci diferite filmulete/tutoriale cu site-ulhappy
bafta.

| poateEU a răspuns:

Si cum se numeste siteul?

| anonim_4396 explică (pentru poateEU):

Http://sosasola.tk/

| poateEU a răspuns (pentru anonim_4396):

Frumos site