| anonim_4396 a întrebat:

Am o fosta prietena care are contul meu de insta, cum pot sa fac ca să nu îl mai aibă. La ea nu pot sa umblu în tel. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Schimba parola, simplu.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa...schimbi parola?!

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Poti incerca sa-l recuperezi accesand https://help.instagram.com/368191326593075

Pe viitor, te sfatuim sa iti securizezi conturile (adresa de email, conturile pe retele sociale) setandu-ti o intrebare de siguranta, un email alternativ si numarul de telefon. Astfel, le vei putea recupera in cazul in care acestea au fost compromise.

In plus, iti recomandam sa nu dai altor persoane acces la contul tau, indiferent cine ar fi acestea.