| TORELO a întrebat:

E normal sa fiu geloasa pe fosta lui prietena? am cautat contul lui de hi5 pe care nu a intrat de ceva timp si am vazut poze mai vechi cu ei doi.

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Atunci stai linistita! cu siguranta si el stie asta de aceia in momentul de fata ii langa tine nu langa ea!
E normal pentru ca il iubesti! daca nu l-ai iubi te-ar durea undeva de el, de ceea ce face si ce il doare!
O zi buna sa ai!

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E ok sa fi geloasa pe fosta chiar daca nu ai nici un motiv sa te simti asa[fotografiile sunt doar fotografii=amintiri]

| onasis1961 a răspuns:

Puţină gelozie nu strică-ntr-o relaţie.Dar cum am spus puţină.

| Andrulica a răspuns:

DA! happy e foarte normal..nu trebuie sa ti se para bizar!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Dar esti geloasa rau, ar trebui sa ai incredere in el.Nu,nu cred ca e normal, adica acum tu esti prietena lui.

| july00 a răspuns:

E normal sa fii geloasa.thinking

| syste754 a răspuns:

Pai daca nu mai foloseste hi5 ..nu i mai spune:d.e normal

| TORELO explică (pentru syste754):

Pai nu mai foloseste, nu i-am spus

| Oaste a răspuns:

Macar e buna fosta prietena a lui?

| Maria_Ana_1997_il9t a răspuns (pentru Oaste):

Ce intrebare ma laughing saracuta deja e geloasa mai raspunzi si asa tongue

| TORELO explică (pentru Oaste):

Eu arat mai binelaughing

| Oaste a răspuns (pentru TORELO):

Care dintre fetele din poza esti tu?

| IloveME a răspuns (pentru TORELO):

Atunci stai linistita! cu siguranta si el stie asta de aceia in momentul de fata ii langa tine nu langa ea!
E normal pentru ca il iubesti! daca nu l-ai iubi te-ar durea undeva de el, de ceea ce face si ce il doare!
O zi buna sa ai!

| T0xXxiK a răspuns:

Da rolling on the floor

| cihupacihups a răspuns:

De fapt si eu sunt foarte gesoasa de aia cred ca asta e ceva normal, dar incearca si nu da atentie la tot, oricum ea e fosta prietena si chiar daca ai gasit poze cu ei doi posibil prietenul tau nu cunoaste parola si de aia nu le sterge, dar oricum incearca si zii, poate el chiar nu vra sa le stearga.