| ReignForest a întrebat:

Am primit un mail pe gmail în care scria Stekeblads video uploaders a primit acces la contul de google.Parola a fost schimbată acum ceva timp când același utilizator a intrat pe Youtube.Ce să fac?

1 răspuns:
| Zozohun a răspuns:

În primul rând, de la cine ai primit e-mailul? Dacă e de la google, înseamnă că e adevărat. Dacă nu, înseamnă că e fals.
Ceea ce poți face (dacă mai ai acces la cont) este sa te duci în setări la gestionare dispozitive. Și de acolo sa îi elimini accesul.
Daca nu, fa o petiție la google spunându-le ca cineva ți-a furat contul. O să trebuiască să le dai anumite date ca să vadă că tu ești cel adevărat.