| Sabin_Ionica_1993 a întrebat:

Am si eu o intrebare foarte simpla era un program dar din pacate nu mai imi amintesc cum se numea baga toate variantele posibile de parole aa ab ac ad etc daca ma poate ajuta cineva astept sa imi raspuns multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Brutus, Hydra, etc.

| Ora de net a răspuns:

Buna Sabin,

Pentru a avea o parola sigura te sfatuim sa iei in considerare sfaturile http://oradenet.salvaticopiii.ro/......eni-contul

| sndjulian a răspuns:

Buna! Programul (unul destul de cunoscut) se numeste "Cain & Abel".