| ramy2000 a întrebat:

Sunt disperata! Cineva imi tot sparge parola de la yahoo mesenger.Mi-am pus tot feluri de parole cu toate semnele posibile pe tastatura si de toate si tot mi-o sparge acel cineva! Are vreun program special acea persoana? Pot sa fac sa nu imi mai sparga messu? Funda! Am nevoie urgenta de un raspuns, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Fă o scanare şi vezi ce-ţi detectează cu astea trei:
Privacykeyboard -> http://www.softpedia.com/......oard.shtml
Super Anti-spyware -> http://cdn.superantispyware.com/SUPERAntiSpywarePro.exe
Malwarebytes Anti-Malware www.ninite.com/malwarebytes/

Scanarea o faci în Safe Mode (ţii apăsată tasta F8 chiar după ce porneşte PC-ul şi alegi Safe Mode).

| ramy2000 explică (pentru DDCC):

Multumesc mult! :*

| DDCC a răspuns (pentru ramy2000):

winking
Sper că te-au ajutat astea la ceva.

| ramy2000 explică (pentru DDCC):

Da! iti multumesc big grin

5 răspunsuri:
| SparkleO a răspuns:

Pai, ar trebui sa stii ca singura posibilitate, ar fi ca ai Key Loger in computer si orice cont ai accesa, ti se av trimite parola si numele prin amil persoanei respective. Si daca incerci sa scchimbi parola se intampla la fel. Singura optiune in a scpa de el e sa iti trinstalezi Windows-ul.

| ramy2000 explică (pentru SparkleO):

Oricum imi voi reinstala windows-ul! Multumesc frumos! :*