| Cristi3672 a întrebat:

Am următoarea nelămurire. Mi am făcut cont pe un site de vânzări online. La un moment dat îmi vine mesaj de la ei(vexio): "Iti multumim pentru inregistrarea la Vexio. Mai jos gasesti datele necesare pentru autentificare.
Datele contului dvs.: Email și parola". Întrebare: ei cunosc parola mea? Alte site uri ca eMag sau Altex cunosc și parolele noastre? La alte site uri la parola apăreau steluțe...aici îmi zicea direct parola. PS vă dați seama ca foarte multi oameni au aceeași parola pe zeci de site uri!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

" foarte multi oameni au aceeași parola pe zeci de site uri!"

dacă și la tine e așa, e cea mai nașpa situație in care te poți afla