| crisaforyou a întrebat:

Ati fost sunati pana acum de cei de la Get Back Recovery? Fara sa aveti datorii sau ceva de genul...Cred ca ma confunda cu alta persoana dar deja e hartuire..ma suna zilnic...

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Incearca sa verifici telefonic cu ei daca este vorba despre tine, daca datele pe care le au in baza de date sunt ale tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu mergi la ei sa lamuresti problema? Sau poate cineva care il cunosti le-a dat numarul tau.Cand te mai suna cere-le sa-ti zica CNP-ul tau sau adresa ta exacta...dar sa nu confirmi/infirmi daca iti vor raspunde la intrebarea cu datele tale personale.Cel mai simplu ar fi sa-ti schimbi numarul de telefon. big grin