| seenz96 a întrebat:

Nu stiu cine este aceasta persoana care ma suna dar ma deranjeaza, ma suna de luni intregi si cu numar privat ca i-am dat block de mult ma suna la 4 dimineata incontinu daca vreti sa il sunati va recomand sa il sunati cu numar privat.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Blocheaza numarul, ca cineva face glume pe seama ta.
Bineinteles ca nu vom suna, ca nu avem nici un interes sa ne sicaneze si pe noi la 4 dimineata.
Pune mana si blocheaza toate numerele care nu le cunosti, in felul asta nu te va mai deranja nimeni.

| darrio2007 a răspuns:

De ce sa il sunam noi? Este cineva care te cunoaste. Daca i-ai dat block, cum te ma sună?

| literallythesamebruh a răspuns:

Blochează și numerele private. Există telefoane ce pot face asta, de exemplu majoritatea celor cu aplicație pentru apelare de la Google.