| anonim_4396 a întrebat:

Aveti si voi probleme cand stati la laptop pe Facebook cu clipurile video aparandu-va "Ne pare rău, avem probleme cu redarea clipului video"!? Vreau o lamurire sa nu fie de la mine o problema!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mie nu mi s-a intamplat, dar am un amic care posteaza frecvent videclipuri si mi-a zis ca FB-ul le verifica si i le posteaza mai tarziu, dupa ce vad ca nu este nimic copiat de a altii, nu contien pornografie, violenta, trafic de arme sau copii si evident nu incalca drepturile de copyright.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Ne pare rău, avem probleme cu redarea clipului video" i-mi apare cand vad un clip video de la Facebook la urma lui mai ales cand e un clip lung la sfarsit!

| Catrice a răspuns:

Aia e, e problema de la tine.

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Adica cand vad un clip lung sau dau la urma i-mi apare Ne pare rău, avem probleme cu redarea clipului video"

| Xela90 a răspuns:

E de la net sau cineva a raportat postarea