| IrisMisaki21 a întrebat:

("Best question") Stie cineva de ce nu pot sa vad videoclipurile de pe Facebook? Atunci cand dau pe unul, imi apare: "Flash unavailable. Ne pare rau, avem probleme cu redarea clipului video."Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| LuciWv a răspuns:

Pai instaleaza flash, aparent clip-urile de pe Facebook folosesc acest "program" pentru a rula, asemnea multor jocuri in browser, cred ca mesajul este destul de clar happy dar poate era mai bine flash is missing decat flash unavailable big grin
Bafta

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Instaleaza Adobe Flash Player. De obicei asta iti cere cand vrei sa vizionezi video.

| MihaelaDart a răspuns:

Necesita un update sau daca nu le ai instaleaza Adobe Flash Player si Java, cu acestea vor rula videoclipurile cat si jocurile.