| Anastasia2024 a întrebat:

Bună, am fost deconectată de pe Facebook ieri după ce au căzut serverele și aveam autentificarea în 2 pași cu numarul de telefon. Nu imi trimite codul nici pe nr de telefon, nici pe whatsapp. imi spun ca am încercat de prea multe ori. Am trimit și poza la buletin și nimic... Mă puteți ajuta?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mie mi-a cerut doar parola, dupa ce si-a revenit Facebook.
A mers ok.

Bula
| Bula a răspuns:

Probabil, n-a fost corect scris numarul tau de telefon (la setarile Fb).
Incearca cu adresa de e-mail pe care l-ai trecut la registrarea pe Fb!

| SASSU a răspuns:

Ai fost ceva probleme cu servere-le lor, dar au revenit.

| Adinnnn a răspuns:

Pai daca ai trimis poza cu buletinul, trebuie la Facebook sa ai acelasi nume, adresa si ziuq de nastere
Poti incerca cu adresa de gmail