| Bianca777 a întrebat:

Ce se intampla daca am 17 ani si am facut sexting cu o persoana tot minora, cu consimtamant

15 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce se intampla? Pai probabil maine, Pamantul tot la fel o sa arate thinking

Deci, nimic.
Numai bine! ^_^

| siriusblack98 a răspuns:

Absolut nimic.

| Wr3nch a răspuns:

Sexting nu e ilegal deci esti safe.

| Adrian5575 a răspuns:

Va bucurati de moment.

| StefanChriss a răspuns:

Oo oo! E foarte grav, ai incurcat-o, Bianca! laughing)

| Bianca777 explică:

Nu e ilegal nici daca am trimit nuduri?

| StefanChriss a răspuns (pentru Bianca777):

Teoretic este ilegala detinerea de material pornografic cu minori.

| StefanChriss a răspuns (pentru Bianca777):

Dar cine crezi ca tine cont de chestia asta?laughing atat timp cat nu va apucati sa le postati pe site-uri sau sa va santajati reciproc, n-are nimeni treaba cu nimeni.

| Catrice a răspuns:

Vine politia la ușă, ce sa se întâmple...

| Sofer a răspuns:

Nimic.

| Mosotti a răspuns:

Nu se intampla nimic, minor cu minor are voie, in Germania de la 13 ani merge cu consimtamant, in Ungaria mi se pare la fel, la noi parca era de la 15, nu stiu exact. Deci bagati tare acolo ca e misto.
Doar mare atentie daca ajungeti la ssex live, sa va protejati sa evitati o sarcina nedorita!

| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa ramai gravida si atunci va trebuii sa dai explicatii parintilor tai, ei decizand daca fac plangere la politie sau nu.

| StrongHeart a răspuns:

Minim 15 ani cu suspendare, depinde ce judecator nimeresti.

| doctorandus a răspuns:

Vezi ca "minorul" sa nu fie un pedofil de 50 ani, care te santajeaza cu pozele.

| InOrOut a răspuns:

Puscarie!