| sephoraa11 a întrebat:

Bună! De ieri tot îmi apare la Instagram
"AM OBSERVAT ACTIVITATI NEOBISNUITE IN CONTUL TAU CONFIRMA INFORMATIILE IN APLICATIE PENTRU A RECAPATA ACCESUL LA CONT " Și după îmi îmi porneste camera și îmi cere recunoaștere faciala și nu merge nicicum...este cont de handmade și nu știu cum sa fac sa îl recuperez! Cei care știți sau ați întâmpinat problema asta va rog sa scrieți!???? Mulțumesc!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te au blocat ei, te vor debloca in maxim o saptamana, au luat aceasta decizie deoarece ai trimis nonstop mesaje sau ai dat like-uri.