| Cristina20112000 a întrebat:

Bună seara!
Aveam un cont de Instagram pe care l am făcut folosind datele de la Facebook.
Ulterior am mai vrut să fac un cont așa că am intrat în setări și am urmat pașii aceștia:
1.Am intrat la "adaugă un cont"
2.am apăsat pe " creează un cont"
3. Am pus numele de utilizator
După aceea am dat înainte și mi-a scris că a apărut o problemă.
Căutând pe Instagram găsesc acel cont nou dar când intru la administrarea conturilor nu îl găsesc decât pe cel vechi.
Nu am nici un mail și nu pot sa mă concentrez altfel pentru că nu mi s-a cerut parola sau alte date la crearea contului nou.
Cum pot sa mă conectez pe contul nou de Instagram?
Există probleme la platformă?
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| carevaescu a răspuns:

Apasa pe "am uitat parola"

| ItachiUchiha69 a răspuns:

Da pe '' ai uitat parola ", după vei avea 2 variante cum sa îți resetezi parola( email ori text SMS).
Dă-i că nu ai acces la ele, și după el va trebui ( din cate știu eu), sa te pună sa treci numele contului ( numele care l-ai pus tu), îl găsești, și după urmezi pași care îți zice acolo.
Spor