| FloriLivi a întrebat:

Buna! Va rog sa ma ajutati si pe mine cu o problema... cand intru sa vizionez un film, pe un site, imi apare ca trebuie sa dezactivez VPN dar eu nu am o conexiune VPN instalata. Ce pot sa fac? Va multumesc!

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Multe site-uri de filme sunt virusate. Ar trebui ca să existe o lege ca astfel de site-uri să fie închise, șterse.

| Simpatic a răspuns (pentru anonimg):

Nici nu e intelept sa se vizioneze filme pe siteuri online, toate sunt create in scop de scam, pe de alta parte aceste siteuri incalca legea dreptului de autor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă cu alt browser sau folosești un AdBlock.

| Ciprian998 a răspuns:

Cel mai probabil sunt reclame dar fara un screenshot nu pot sa stiu ce iti apare pe telefon.
Ar trebui sa poti inchide pur si simplu notificarea si sa vezi filmul pe "un site".
Sau, ia Netflix.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ciprian998):

Mai bine ai face altceva cu timpul tău decât să scrii aiurea și fără sens. Nu ajuți pe nimeni în felul ăsta.