| anonim_4396 a întrebat:

Telefonul Archos 50 platinum abia l-am primit nu face conexiune cu modemul (Huawei de la romtelecom), adica wi fi imi spune ca este activat, dar totusi nu imi apare vreo retea sau cand intru pe un site imi arata "nicio conexiune".Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| FFG454 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa cumperi alt router.

| anytimeanywhere a răspuns (pentru FFG454):

Da, am sunat la cei de la Rom-telecom pentru a ma informa si mi s-a spus ca modemul nu are wireless

2 răspunsuri:
| FFG454 a răspuns:

Poate telefonul tau nu se poate conecta cu tipul acela de retea wi-fi, la fel cum telefonul meu nu se poate conecta la wi-fi-ul de la scoala mea pentru ca nu suporta acel tip de conexiune, si nu ma refer la internet (RCS-RDS, Rom-Telecom, s.a.m.d).