| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU, exista vreo modalitate prin care pot afla ce conturi am creat cu o adresa de e-mail yahoo?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In afara de sa iti citesti mail sa vezi de la ce site uri ai mail uri, nu prea

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Nici macar vreo aplicatie anume? Vreau sa renunt la yahoo dar ma intereseaza sa sterg si anumite conturi pe care nu le mai folosesc si sunt vechi

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu realizezi ca ceri o aplicatie care sa stie pe tot internetul unde ti-ai baga tu mail nu?

Daca renunti la yahoo ce te mai intereseaza unde ai conturi?