| anonim_4396 a întrebat:

Ce lucruri stupide posteaza parintii vostri pe internet?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mama pune poze cu mine de cand eram mic si mergeam la plaja.

10 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Teorii ale conspirației, poze cu pisici, comentarii aiurea gen vezi să iei și pâine în loc să trimită mesaj... Unii chiar nu știu să facă diferența între mesaj privat și comentarii publice lol.

| Adry05 a răspuns:

Maică-mea folosește doar wapp să vorbească cu mine și alte cunoștințe și rude. are și Facebook da nu-l folosește, nici poze nu pune pe el.

| 1hellotpu1 a răspuns:

Mama are Facebook și postează mâncare... Tata și el are doar că postează pești;-;

| LPCTSTR a răspuns:

Mama posteaza in fiecare zi prostii crestine, icoane, mesaje de "buna, hai la cafea", etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nude? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Și mama mea are cont de Facebook făcut de mine in urmă cu 6 ani. Ce postează mama : hai la cafea, bună dimineața, o zi frumoasă, poze cu flori, copii, inimioare, pisici, căței cu trandafiri în bot. Apoi nici eu când postez nu primesc atâtea like-uri și comentarii. La câte like-uri primește, eu i-am zis că ar trebui să își facă pagină publică, apoi Facebook ii va pune și bulina albastră. laughing Dar nu vrea.

| Cosmin86 a răspuns (pentru mastadont):

Block direct laughing

| împreunăfacembine a răspuns (pentru LPCTSTR):

Lol, maicamea e la fel de nebuna =)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dap, din pacate poze nude sad I-am dat block dar si-a facut alt cont si ma urmareste de pe ala nou.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Muta-te pe tik tok. De ala sigur nu a auzit. laughing