| Fatamuntilor a întrebat:

Ati fost furati vreodata? Voi sau parintii vostri?
Aici nu ma refer la inimi, sentimente...etc...ci la lucruri matereriale!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
Eram clasa a întâia, și aveam la mine în ghiozdan prăjiturele, am ieșit afară pentru câteva minute. Când m-a cuprins foamea, nu le-am mai găsit, nici măcar firmiturile. crying
Și nenorociții n-au vrut să recunoască.

| Fatamuntilor explică (pentru anonim_4396):

Si ai ramas flamand.De fapt ti-a facut un bine... dulciurile nu fac bine la sanatatebig grin

| Fatamuntilor explică (pentru anonim_4396):

Am dat fundita pentru ca ai reusit sa ma inveselesti dat fiind faptul ca am avut o zi mai nasoala.

7 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Mi-am gasit cateva obiecte personale la altcineva in casa! Am ramas socata stiind ca era imposibil sa aiba unele similare! Urata senzatie!
Mai tarziu am aflat ca obiectele respective au facut un ocol destul de interesant, ele fiind furate de catre cineva din familie!

| mona a răspuns:

Da,de cateva ori

| TheCritic a răspuns:

Da... și nu de puține ori. Adică, tatăl meu mai întâlnește uneori și "prieteni" d`ăștia care îl fură, și chiar și eu. Și peste tot unde mergem întâlnim cu toții hoți.

| LolaLollita a răspuns:

Da, cu lucruri (materiale) destul de importante. Insa consider ca vina imi apartine, caci am avut prea multa incredere in persoanele din jurul meu.

| Vans a răspuns:

Am avut destui "prieteni" care au furat de la mine.