| Pogba094 a întrebat:

Cum este posibil ca atunci cand i-am cerut unei persoane sa-mi arate o conversatie messenger, pe un iphone această nu exista iar in momentul cand am trimis un mesaj in acea conversatie, a reapărut, integral? Multumesc!

8 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Asta se intampla cu conversațiile arhivate: nu apar în istoricul conversațiilor dar reapar atunci când se primesc noi mesaje.

| Pogba094 explică (pentru Lioana):

Nu ma refeream ca conversatie in sine si la mesajele din acea conversatie, la arhivare, camd intru in conversatia cu o persoană mesajele apar. Multumesc!

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Exista mai multe posibilitati - o simpla eroare, o discutie arhivata etc. Incearca o resetare a dispozitivului sau a aplicatiei.

| Laura927 a răspuns:

Este o convesatie secreta

| Pogba094 explică (pentru Laura927):

Cea secretă se sterge dupa o perioadă si nu mai apare dupa, nu? Eu asa stiu

| Laura927 a răspuns (pentru Pogba094):

Habar nu am

| lilianaadelina a răspuns:

Probabil arhivase conversatia.

| Krax256 a răspuns:

Sunt niste erori. Sa restarteze telefonul si ar trebui sa-si revina.