| MariusBuzau a întrebat:

Daca am fost blocat pe instragram, stiu ca mi-a disparut si conversatia cu aceea persoana, pot sa vad aceea conversatia?

4 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna, Marius,

Mai multe detalii despre blocarea pe Instagram gasesti aici https://help.instagram.com/426700567389543?helpref=faq_content

| lilianaadelina a răspuns:

Doar daca te deblocheaza acea persoana, iti apar inapoi mesajele

| Gabriela_Voineag_2001 a răspuns:

Nu
Se sterg mesajele odată ce dai/primeşti block de la o persoană

| nicolle2003 a răspuns:

Nu. Atunci cand primesti sau dai block pe Instagram se sterg si mesajele