| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut pe messenger ca am niste conversatii de acum mult timp si cand le deschid, mesajele nu se vad, adica persoana si-a inchis contul sau m-a blocat.
Asa ca as vrea sa stiu cum pot sa fac si eu la fel? Daca blochez pe cineva se sterge si la el toata conversatia? Dupa cat timp?

6 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Conversațiile nu se șterg atunci când blochezi pe cineva. Chiar dacă își șterge cineva contul conversațiile rămân dar nu mai vezi numele persoanei cu care ai vorbit.
Faptul că nu mai vezi anumite conversații poate fi din cauză că se incarca greu fiind mai vechi. Sau poate le-ai șters tu și nu mai tii minte.

| Bondarel99 a răspuns (pentru Lioana):

Nu, se streg pentru ca m-am uitat la cei care si-au inchis contul sau mi-au dat block si scria ceva de genul "mesajul nu e disponibil" in dreptul mesajului.

| Lioana a răspuns (pentru Bondarel99):

Ciudat. Eu nu văd așa ceva.

| Bondarel99 a răspuns (pentru Lioana):

Cauta, poate gasesti pe undeva happy

| Lioana a răspuns (pentru Bondarel99):

M-am dus pana la prima conversatie care e de acum 10 ani si se vad toate. Unde s-a sters contul apare in loc de nume "Utilizator Facebook" dar conversatia e acolo. Daca te blocheaza cineva iti apare ca nu poti raspunde la acea conversatie dar tot o poti vedea.

| Bondarel99 a răspuns (pentru Lioana):

Nu stiu cum se trimit poze aici, dar ti-as fi trimis un print sa vezi cum apare la mine.