| Andreea_Andreea_2000_YcxA a întrebat:

Daca as vrea sa ma apuc de yt,ce ar trebui sa contina canalul meu? de exemplu: adevar si provocare, daily vlog. vreau idei mai originale. scuzati categoria. DAU FUNDA. multumesc

Răspuns Câştigător
| pinkpityc a răspuns:

Chiar dacă vrei sa te apuci de YouTube trebuie sa ști de la început ca nu va fi ușor, nu trebuie sa te lași oprit de hateri care se găsesc cam peste tot și trebuie sa ști ca abonați nu voreușesc cădea din cer chiar dacă ești super bun, doar dacă
ești foarte bun. Cea ce contează foarte mult este calitatea filmulețelor, lumina sa fie cat mai natural pentru ca e cea mai buna, sa ai un într-o ingenios.
Primul videoclip ar putea fi un draw my life sau 10-15 lucruri despre tine pentru ca abonați sa știe ceva despre tine și un al sfat nu cerși abonați pentru ca nu ajuta Iar după poți sa îți faci propriile tale seri q&a, scurtmetraje, dacă google ar fi...ex fata, tipuri de ce vrei tu, sper ca te-am ajutat, mult succes și dacă îți faci sa lași și mie numele

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca n-ai idei, nu te apuci. Inseamna ca nu e de tine, logic? Vrei idei originale, dar negandite de tine. Wtf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pornografie.