| Terna_NeLu_1995 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de vlog,cine se alatura,imi da cineva ceva idei, ceva mai bun

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Îţi spun scurt şi la obiect, nu.
Nu am timp să-ţi enumăr motivele, nu te apuca, este timp pierdut, iar lumea, după scandalul cu cerşetorul de ilie, nu mai are încredre în nimeni.

| Diacostea a răspuns:

Bună, Nelu! Te-aș putea ajuta eu, dacă vrei. Trimite-mi un mesaj, aici pe TPU cu id-ul tău de kik. (Daca nu ai kik, e o aplicatie care seamana bine cu Whatsapp-ul cu diferența că pentru logare nu e necesar numărul de telefon, se descarcă din AppStore/MagazinPlay) Îți aștept mesajul.