| versustime7 a întrebat:

Daca o adresa de gmail este stearsa, exista posibilitatea trimiterii unei mail catre acelasi utilizator stiind ca poti avea mai multe adrese de mail care apartin aceluiasi cont google?

Daca n-am fost suficient de clara detaliez: Cineva are mai multe adrese de gmail asociate aceluiasi cont google. Pe una o sterge. Cineva trimite un mail catre adresa care a fost stearsa. Se poate ca mail-ul trimis pe adresa stearsa sa ajunga in acelasi cont google, dar la o adresa de gmail activa a aceluiasi cont?

Răspuns Câştigător
| Dragobeta a răspuns:

Nu.
Se poate face o retrimitere automata a mail-urilor la alta adresa numai daca ambele conturi sunt active.

| versustime7 explică (pentru Dragobeta):

Banuiam, dar ma gandeam ca tehnica-i cu multe posibilitati si poate ar fi fost o "portita" de care nu stiam

2 răspunsuri:
| EllyB a răspuns:

Nu pentru sunt adrese diferite.