| anonim_4396 a întrebat:

De ce caca astia de la google nu au o adresa de email in care poti sa le scrii?
Acum toti se caca pe ei cu formulare peste formulare si vezi ca totul e robotic si nu reusesti sa completezi nimic pentru ca nu ai posibilitatea.
Exista o adresa de forma unui email? gen google@google.com?
Vreau sa raportez un cont gmail care da anunturi pe diferie siteuri indexate de google, sa insele lumea, scammer.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incompetenti

| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca pe baza formularlui va fi distribuit la un agent. Dar a o adresa generala pot intra mii de mails pe zi, si mai mult incurca.

| Simpatic a răspuns (pentru Wr3nch):

Inteleg, dar am vrut sa scriu un mesaj si pur si simplu nu am avut unde sa trimit, aiurea s-a ajuns cu formularele astea si nu doar pe siteul lor pe mai toate astea mari

| diNNozo a răspuns:

Pentru ca, si-ar lua prea multe injuraturi prin email sau telefonic ( de aia nu ai nici nr telefon valabil. ) Bafta!