| SaturniFraternitas a întrebat:

Este aceasta o inselatorie, sau chiar iti da niste sfaturi bune? Am postat linkul, este un quiz si primesti o carte

https://www.fightfast.com/......022414.php adid=57907903184

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Zice: 404 - Page Not Found

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru SaturniFraternitas):

Nimeni nu-'ți garantează așa ceva. Poate e curat și te agiți degeaba sau poate nu

| sierra1 a răspuns (pentru SaturniFraternitas):

Bre tipule de ce zici că răspunsul meu e eronat? Pagina nu poate fi găsită. Retrage-ți mizeria de evaluare

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Ce ai ma tigane hooo"
țigani sunt cei din familia ta.

linkul din intrebarea ta nu "merge" sau ai probleme de ințelegere?

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru SaturniFraternitas):

14 și nu suntem frați/surori. Dar tu?

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru SaturniFraternitas):

Să fii iubit

| Ora de net a răspuns:

Bună,

Link-ul respectiv nu duce către o pagină validă. Îți recomandăm să îți alegi cu grijă paginile de pe care alegi să te informezi pe internet.