| Alex_Staicu_1996 a întrebat:

Eu ma jucam linistit iar deodata cand ma duc la barca vad un canibal pe ea el se uita la mine cand eram pe mal, iar dupa 2 minute a facut o animatie de parca cobora o scara, iar apoi a disparut cand am ajuns acolo. Ce
inseamna asta?

7 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Probabil nici canibalul ăla nu avea chef să stea de vorbă cu tine.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Ca inca nu ai fost lovit de Evaluarea Nationala si nici de Bac, ca, in cazul in care ai fi fost, nu mai aveai atat de mult chef de spus povesti de adormit copiii.

| Speed99 a răspuns:

Iar ai fumat Haribo cu patrunjel? Ti-am spus eu ca nu e o combinatie inteleapta...

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Te invitam sa privesti cu ochi critici informatiile pe care le citesti sau le vezi pe internet - nu toate acestea sunt reale si multe dintre ele au scopul de a te insela sau de a te speria.

| NameInUse a răspuns:

Voia sa te pacaleasca.

| KinoAndreea a răspuns:

Ai visat urat, culca-te inapoi.

| Maree1 a răspuns:

Ești fumat...