| disireta a întrebat:

Salut am avut un vis in care se facea ca eu si cu doua prietene eram condamnate la moarte de un general malefic al armate ma rog si el zicea pe acolo : in barca cu ele ma rog barca era pe un rau ungust de jumate d metru si barca gaurita rolling on the floor) apoi prietenele mele au disparut si in rau erau serpi si apoi vad eu o uzina sau ma rog o cladire pe care scria AD si apoi rau ala se termina si apareau niste goange in apa aia mica :-ss si apoi nu stiu cum am zburat peste si am ajuns pe un deal si am alergat pe el si intr. un boschete am gasit o bluza de-a mea voaim sa o iau cu mine dar ma ingreuna si apoi au aparut prietenele mele si noi aveam gps-uri pe tricouri si le-am aruncat in rau ca sa creada aia ca noi muriseram si am luato printr-un lan de grau spre oras atat voi ce credeti ca inseamna AD?

5 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

AD este o grupare de 2 litere neinsemnata,gandita de creierasul tau, care vad ca gandeste numai in vis, caci ziua cand pui intrebari din astea nu prea se vede ca gandesti...

| TpuNoName123 a răspuns:

Coco rolling on the floor
Eu eram prin visul tău, nu?
Ciudat straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asprime si Durere sau Academie didactica

| disireta explică:

AD ma gandesc ca era o cladire gen inchisoare si generalu ala ne condamnase la moarte sa ne innecam intr-un rau de jum de metru rolling on the floor) ad poate daca ne luam dupa alfabet ar veni 14 a prima litera din alfabet si d a patra

| disireta explică:

Ma rog lol puteai sa nu fii nesimtit cel putin... multi pun intrebari din astea nu sunt singura straight face