| disireta a întrebat:

Salut am avut un vis in care se facea ca eu si cu doua prietene eram condamnate la moarte de un general malefic al armate ma rog si el zicea pe acolo : in barca cu ele ma rog barca era pe un rau ungust de jumate d metru si barca gaurita ) apoi prietenele mele au disparut si in rau erau serpi si apoi vad eu o uzina sau ma rog o cladire pe care scria AD si apoi rau ala se termina si apareau niste goange in apa aia mica :-ss si apoi nu stiu cum am zburat peste si am ajuns pe un deal si am alergat pe el si intr. un boschete am gasit o bluza de-a mea voaim sa o iau cu mine dar ma ingreuna si apoi au aparut prietenele mele si noi aveam gps-uri pe tricouri si le-am aruncat in rau ca sa creada aia ca noi muriseram si am luato printr-un lan de grau spre oras atat voi ce credeti ca inseamna AD? si apoi am visat continuarea thinking a doua noapte si eram tot eu si cu alea 2 prietene in lanul de grau si era acolo un elicopter si niste oameni complet negrii cu lanterne si arme ce ne cautau :-s credeti ca asta inseamna ceva?

Răspuns Câştigător
| ApkBR a răspuns:

Cumva initialalele numelui tau? sau poate ale iubitului/iubitei?

| disireta explică (pentru ApkBR):

Neaa oh go on m.am gandit si la astea dar nu au legatura... thinking ma rog nu cu mine da pe prietenele mele le cheama alexandra si andreea eu ii zic deea poate e o coincidenta thinking AD alexandra si deea sa fie? thinking

1 răspuns: