| StoicanEmanuel15 a întrebat:

deci mi.am cumparat un laptop Asus x540S si am instalat windows 8 si nu imi merge touch-padul multa lume mi-a spus ca e din cauza windows-ului si cica ar trebui sa ii pun 10 dar intrebarea mea e are ceva daca intru in Microsoft si fac upgrade si nu il mai astept pe acel om care mi, a pus windows-ul? Dau funda mare astept cat mai multe raspunsuri!

3 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna Emanuel,

Daca doresti sa treci la Windows 10 poti face acest lucru accesand upgrade-ul. Computerul va face acest lucru automat.

Mult succes!

| Zaygon a răspuns:

Cauta pe site-ul producatorului driverul de la touchpad pentru win 8.1. Eu am avut ceva probleme cu toucpadul dupa ce am facut upgrade la win 10 ca nu existau driver pentru touch pe win 10.

| WhOo a răspuns:

Ti-ai instalat toate driverele de pe CD-ul pe care-l primesti cu laptopul, vezi ca pe unele CD-uri scrie pe ce windows sunt functionale ( a meu e blocat pe 8.1)