| SecretDarky a întrebat:

Imi iau strike de la you tube daca reactionez la un video care nu este al meu?

Răspuns Câştigător
| X3RO a răspuns:

Daca nu este al tau si nu ai drepturi atunci exista riscul. Totusi nu cred ca vei pati ceva. Daca nu ai un numar mare de abonati nu risti aproape nimic. In orice caz, poti pune link-ul de la video in descriere.

3 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Bună!

Sfatul nostru este ca atunci când faci video-ul să ții camera pe tine, să arăți doar porțiuni din clipul original și să pui link către clip în descriere. Pentru mai multe detalii citește termenii și condițiile Youtube aici - https://support.google.com/youtube/?hl=en#topic=9257498

| Henrypericolpublic a răspuns:

S-Ar putea sa iei strike