| Nikoon a întrebat:

Imi poate spune cine va rog cum as putea sa creez un cont de e-mail care sa se termine cu.DE in loc de.COM?

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna Nikoon,

Trebuie sa folosesti websitul in limba germana atunci cand iti faci contul.

Aceasta nu influenteaza insa cu nimic serviciile pe care le ai la dispozitie - sunt aceleasi indiferent de acea extensie.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Te muti in Germania sau rogi pe cineva din Germania sa-ti faca un cont si cu numarul tau de telefon, sa-ti dea parola si imediat schimbi parola.

| Nikoon explică (pentru Salontanul):

Pai eu sunt deja in Germania... Sti cum trebuie sa procedez? ca tot cu.com imi da cand vreau sa ma inregistrez...

| Salontanul a răspuns (pentru Nikoon):

Atunci cand faci adresa stergi de la COM si scrii DE. Eu am cu RO si asa am facut.