| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune cineva daca pot sa-mi transfer toti banii din banca Transilvania pe paypal? Si daca da pot sa-i transfer:
- Imi spuneti cati bani imi iau cei de la paypal pentru ca imi tin bani la ei?
- Daca ii pot avea in euro pe paypal
- Daca este sigur (daca ii pot scoate pe toti inapoi si fara sa dovedesc nimanui ca sunt ai mei)
DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| Ax3LdeV a răspuns:

Tinerea banilor pe paypal nu mai este posibila, in trecut era acum nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Ax3LdeV):

De ce?

| Ax3LdeV a răspuns (pentru anonim_4396):

Politica celor de la paypal ...nu stiu.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Sfatul nostru este sa citesti cu atentie termenii si conditiile PayPal - https://www.paypal.com/ga/webapps/mpp/ua/useragreement-full si sa te asiguri ca ceea ce faci este in conformitate cu acestea pentru ca contul tau sa nu fie sters s-au blocat.

In ceea ce priveste extragerea banilor, aceasta se face prin transferul intr-un cont bancar, prin urmare vei fi nevoit sa iti dovedesti identitatea prin folosirea propriului cardului bancar sau prezentarea buletinului la casieria bancii.