| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU. Am un cont paypal (euro) care este "legat" de contul meu de la Banca Transilvania(cont in lei).
De cand am inceput sa utilizez paypal pe aplicatia celor de la BT mi s-a creat un cont in euro unde imi intra transferurile de pe paypal. Vreau sa va intreb daca acesti bani ii pot scoate de la bancomat. Fiind in euro banuiesc, ca se schimba in lei. Pana acum scoteam de la ghiseu din banca, insa acum nu am posibilitatea. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Faci transferi intre conturi in BT24 sau NeoBT si ii scoti ca lei de la bancomat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu ai cardul pe contul de lei, sunt 2 conturi diferite. Nu trebuia sa iti faci cont pe euro ca iti bagi paypal si pe lei