| Marușca123 a întrebat:

Bună.
Am o problema cu Facebook-ul, am apăsat Pe "Am uitat parola" și mi-am introdus e-mail-ul si nu mi se trimite codul de confirmare, ce sa fac? Sau de ce nu mi se trimite codul?

20 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil ca te-au blocat din anumite motive.

| Marușca123 explică (pentru darrio2007):

Nu mi l-au blocat, eu m-am deconectat, si cand am constatat că nu mai stiu parola am dat pe am uitat parola și nu-mi vine acel cod

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil pentru ca emailul pus de tine in FB este altul, decat asta pe care l-ai introdus acum.

| Marușca123 explică (pentru Violleta2022):

Am contul cu numărul de telefon, si nu primesc codul de la ei

| floresdemayo a răspuns (pentru Marușca123):

Verifică-ti si SMS-urile. In mod normal, codurile de securitate se trimit automat, utilizatorilor. Dacă poti, repetă procedura. Poate că ajung mai târziu...

| Marușca123 explică (pentru floresdemayo):

Am verificat si nimic.

| floresdemayo a răspuns (pentru Marușca123):

Profilul tau de Facebook, il poti vedea? Mai exista?

| Marușca123 explică (pentru floresdemayo):

Da

| floresdemayo a răspuns (pentru Marușca123):

Mai așteaptă, dar eu, în locul tău, as face tot posibilul să-mi amintesc vechea parola. happy
Sincer, nu stiu ce se intâmplă cu Facebook.
De la un timp, se confrunta cu o multime de probleme tehnice si multi utilizatori întampină diverse probleme.
Ar mai fi o variantă, dar pe care nu o recomand dacă nu ai dat datele reale (nume, data/anul nasterii). Îți pot oferi linkul, dacă vrei să încerci și așa...

| Marușca123 explică (pentru floresdemayo):

Da, va rog

| floresdemayo a răspuns (pentru Marușca123):

Îmi pare chiar rău că problema persistă și acum...
Încearcă mai întâi așa:

http://www.tocilarii.ro/......ontul.html

Dacă nu, treci la urmatorul pas:
(aici ti se va face verificarea identitatii

http://www.facebook.com/help/contact/logout?id=183000765122339

| Marușca123 explică (pentru floresdemayo):

Mulțumesc frumos, dar nu mi-au fost de folos sad

| Iote a răspuns:

Verifica si in spam sau chiar trash (cosul de gunoi). Eu am avut astfel de mailuri.

| Marușca123 explică (pentru Iote):

Am verificat si acolo si nimic

| floreadan a răspuns:

E posibil sa te fi blocat. Ia verifica si la spam, ce spune acolo?

| Marușca123 explică (pentru floreadan):

Spam unde?

| floreadan a răspuns (pentru Marușca123):

La categoria aceea de pe mail

| Marușca123 explică (pentru floreadan):

Nu este

| floreadan a răspuns (pentru Marușca123):

Incearca sa-ti amintesti parola sau fa alt cont, nu cred ca ai alta optiune.

| phantom22 a răspuns:

Verifică în spam sau dacă nici acolo trebuie asteptat min. 1 sapt. Funda?