| JusTPauL a întrebat:

In seara asta am comentat la o postare pe o pagina..mai exact am etichetat un prieten si am scris ceva.
Dupa 2 ore vad ca prietenul a raspuns la coment.
Atunci observ ca deasupra mai era un coment cu numele meu in care scria "pretul este negociabil?"
1. Nu avea cine sa scrie in numele meu.
2. In coment pretul era scris cu "tz" eu de pe tel pot pune doar litera "t". Nici macar auto corector nu am.
M-am uitat si la securiti, dar nu cred ca arata bine locatia.
Arata doar Barcelona si Bucureati, iar eu sunt in Paris.
Chiar si acum cand sunt activ imi scrie Barcelona.
Care sa fie problema?

Răspuns Câştigător
| Nnymphette1995 a răspuns:

Cineva ti-o fi intrat pe cont. Baga-te in setari ca sa te deconectezi de pe oricare alt dispozitiv si schimba-ti parola.

3 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna, Paul,

Ne pare rau ca ai intalnit o astfel de situatie neplacuta. Cel mai probabil cineva are acces la contul tau. Recomandarea noastra este sa mergi la Setari, sa te deconectezi de pe toate dispozitivele unde esti logat si sa-ti schimbi parola tinand cont de sfaturile http://oradenet.salvaticopiii.ro/......eni-contul

| Ice974748 a răspuns:

Intra pe google scrie My Account si dai pe dispozitivele conectate daca doar telefonul tau este atunci nu ti-a spart nimeni contul daca este poti sa il resetezi sa te deconectezi si alte chestii

| JusTPauL explică (pentru Ice974748):

Nu inteleg care e treaba cu my account? ..ma pune sa ma loghez cu contul google.ce legatura are asta cu Facebook