| dany1988122 a întrebat:

Malwarebytes sau Kaspersky total security sau bitdefender total security? Care e mai bun?

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| timidu89 a răspuns:

Eu folosesc Kaspersky total security

| dany1988122 explică (pentru timidu89):

Si eu tot la fel, dar Malwarebytes mi-a gasit PUPs-uri si virusi, dar Kaspersky nu

| cfrtobias a răspuns (pentru timidu89):

Nu se blocheaza PC sau laptop sa iti ingreuneze sau macar la inceput poate mult sa ai lag?

| timidu89 a răspuns (pentru cfrtobias):

Eu trebuie sa fac update la windows si la drivere, nu mi se mai actualizeaza de ceva timp. Trebuie sa il duc la service. Depinde poate si cat de performant e laptopul sau pc-ul. Eu am laptop.

| Wr3nch a răspuns (pentru timidu89):

Uppdate iti poti face lejer singur, si ramai si cu bani in buzunar.

| timidu89 a răspuns (pentru Wr3nch):

Nu ma pricep si am si o alta problema la el

| gigite a răspuns (pentru timidu89):

Si eu.

| andreidmbm a răspuns:

Avast

| Sorel123 a răspuns:

Eu le folosesc pe toate 3 si imi gaseste multi virusi